• Новак
  • -90 %
1pc Жени, Девојки Метал Симулирани-бисер Симпатична Мачка Усна Шноли за Коса Клип Коса Додатоци Полиран Животински Влакна Barrette како подарок

1pc Жени, Девојки Метал Симулирани-бисер Симпатична Мачка Усна Шноли за Коса Клип Коса Додатоци Полиран Животински

DEN 5.00
DEN 48.00

Достапност
Достапно за нарачка

modname=ckeditor

Спецификацијата

Бренд Име:
LAQ
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Акрилик
Стил:
Класичен
Тип:
Barrettes
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
666
Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден

Со стоката дадена додека купуваат