• Новак
Контролор Панел Одбор YN22E00037F3 YN22E00037F6 за Kobelco SK200-6 Багер Бесплатен Превозот

Контролор Панел Одбор YN22E00037F3 YN22E00037F6 за Kobelco SK200-6 Багер Бесплатен Превозот

DEN 55200.00

Достапност
Достапно за нарачка


Контролор Панел Одбор YN22 E00037 F3 YN22 E00037 F6 за SK200-6 Багер Бесплатен Превозот
Вовед :
Бренд : ОЕМ/Замена
Име на производ : Багер контролер одбор за контрола panel
Дел Број : YN22 E00037 F2 YN22 E00037 F3 YN22 E00037 F4 YN22 E00037 F6 Примена : за SK200-6 SK210-6 SK230-6 SK210 LC-6 Багер Копач
Ова е за замена, не оригинални делови, туку може да се работи и за вас.
Плаќање
Кредитна картичка на линија е достапна.Ние, исто така, ја прифати плаќање преку Paypal,T/T и Western Union.
Овој објект имаат акции,па може испорака за вас во рок од 3 работни дена по yourpayment ceared.Ако постои било увозни давачки или даноци,тоа е на купувачот одговорност.
Гаранција
Ние нудиме 1 година гаранција за овој производ. Ако производот е надвор од работниот ред под правилна употреба на прирачникот во рамките на гарантниот период, ве молиме контактирајте со нас за да се добие стока се врати шифрата и превозот настава. Потоа, го испрати назад на вашиот трошоците за превозот.
По добивањето на вашиот врати објектот, тоа ќе трае 7 дена за евалуација и истражување. Сосема нов замена единица ќе бидат испратени до вас во нашата трошоците за превозот, ако таа ги исполнува нашите гаранција барања.
Испорака
Со DHL/ФЕДЕКС/ТНТ(Кина Express),ако сакате да користите други,ве молиме контактирајте со нас.
Царинската ќе биде помалку веројатно да се наметнат даноци / должности на мали парцели. Сепак, тоа ќе биде во вашата трошоци ако настане.
Осигурување се вклучени во Превозот и Ракувањето со трошоци што се платени.

Спецификацијата

Верзија На Софтвер:
YN22E00037F2 YN22E00037F3 YN22E00037F4 YN22E00037F6
Електронски:
No
Тип На Објект:
Други
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Хардвер Верзија:
види опис
Бренд Име:
Holdwell
Материјал Тип:
види опис
моќност:
види опис
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Напон:
See description
Име На Модел:
YN22E00037F2 YN22E00037F3 YN22E00037F4 YN22E00037F6
Специјални Функции:
види опис
Состојба:
Нови
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Тип:
Контролор Панел Одбор
Гаранција:
Yes
Превозот начин:
Fedex DHL или ЕМС
цена:
Конкурентна
Трговија на големо:
Yes
Акции:
Yes
Дел Број:
YN22E00037F6
Производителот Дел Број:
YN22E00037F6

Со стоката дадена додека купуваат