• Новак
  • -5 %
Гроздобер Барок Свадба Свадба Коса Додатоци Деверуша Dragonfly Жени, Девојки Злато Кристал Тиара Круна Headbands

Гроздобер Барок Свадба Свадба Коса Додатоци Деверуша Dragonfly Жени, Девојки Злато Кристал Тиара Круна Headbands

DEN 364.00
DEN 383.52

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
тиара
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Кристал
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Растенијата
Тип:
Tiaras
Бренд Име:
KMVEXO
Стил:
Коса Додатоци
дизајн:
Свадба Tiaras
режим:
свадба коса додатоци
Моден:
свадба коса додатоци
Тип:
тиара де noiva
нов дизајн:
Коса, Накит
Стилот 1:
tiaras и коронки
Стил 2:
тиара

Со стоката дадена додека купуваат