• Новак
  • -9 %
Гроздобер Hairpin Накит Кинески Стил Глеѓ Lotus Leaf Бисер Вода Лили Коса Стапови За Жените Кристал Кристал Додаток

Гроздобер Hairpin Накит Кинески Стил Глеѓ Lotus Leaf Бисер Вода Лили Коса Стапови За Жените Кристал Кристал

DEN 215.00
DEN 235.68

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Метална боја:
Злато-боја
Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
ZeroMoon
Број На Модел На:
HA14
Стил:
Гроздобер
Тип:
Косата Стапови
Материјал:
Метал

Со стоката дадена додека купуваат