• Новак
  • -21 %
Во Самотија Каде Што Се Најмалку Сам Kasugano Sora Cosplay Перики за Жените 80см Долга Права Беж Аниме Ноктот Клип конска опашка

Во Самотија Каде Што Се Најмалку Сам Kasugano Sora Cosplay Перики за Жените 80см Долга Права Беж Аниме Ноктот

DEN 888.00
DEN 1123.68

Достапност
Достапно за нарачка


Опис На Производот
1. Материјал : 100% Висока Температура Влакна
2.Боја : Како на сликата
3.Тежина : Околу 0.37 kg
4.Должина : Околу 80см (±3cm)
5.Производи : 1 перика+1 перика капа
Внимание :
Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се промени малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање.

Спецификацијата

Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Додатоци
Број На Модел На:
CW048
Материјал:
Висока Температура Влакна
Компоненти:
костимот се игра перика
Знаци:
kasugano sora
Нето тежина:
370g
боја:
Беж
Должина:
80 cm(31.5)

Со стоката дадена додека купуваат