• Новак
  • -10 %
50-250cc Кожна рачка на Менувачот Мотокрос Нечистотија Велосипед АТВ CNC Алуминиум Shifter Промени на Универзал за BBR KXL TTR CRF ХОНДА, ЈАМАХА

50-250cc Кожна рачка на Менувачот Мотокрос Нечистотија Велосипед АТВ CNC Алуминиум Shifter Промени на Универзал

DEN 456.00
DEN 506.40

Достапност
Достапно за нарачка


CNC Алуминиум конзолата за мотокрос.
Функција :
- Состојба : 100% сосема нов
- Материјал : T6061 CNC Алуминиум
- Боја : Сина, Црна, Сребрена Злато Зелена Црвена Титаниум
- Количина : 1pc
- Лесен за инсталирање, Без инсталација настава
Fitment :
Универзал за мотор BBR KXL TTR CRF ХОНДА, ЈАМАХА KAWASAKI SUZUKI KTM BMW ATV QUAD DIRT BIKE МИНИ ВЕЛОСИПЕДИ , итн мотокрос

Спецификацијата

боја:
црвена, црна, сина, златна, зелена, сребро, титаниум
Бренд Име:
БУДЕН СРЦЕ

Со стоката дадена додека купуваат