• Новак
  • -35 %
INSTANTARTS 3D Улични Графити Печатени Мода се Мажи Флип Апостолки Лето Станови Плажа Влечки за Момчиња Човек Мека Flipflops Чевли Машки

INSTANTARTS 3D Улични Графити Печатени Мода се Мажи Флип Апостолки Лето Станови Плажа Влечки за Момчиња Човек

DEN 530.00
DEN 815.52

Достапност
Достапно за нарачка


Ве молиме Имајте во предвид : 01-Pls се обрне повеќе внимание на оваа информација дека нашата фабрика користат двојна големина , како што се : ви цел САД големина 7 ,9,11,ние ќе го испрати во САД големина 8,10,12. 02-ве Молиме да се измери вашата нога и да се споредат ногата должина со големина на табелата на нашата phoro.ви благодариме; 03-Поради различни методи за мерење,грешка е дозволено, нормално во 0.5-1 cm; 04-Ако вашите нозе се на масти или широк,pls изберете една поголема големина на овој чевли;
За Нас 01 - Нашиот бренд е FORUDESIGNS,нашите основни и е Прилагодена на Вашиот Живот. 02 - да го Прилагодите вашиот живот,креативни вашите сопствени дизајни, . 03 - Ние обезбедуваме Пад на Превозот и трговија на големо Servises, . 04 - Додадете ни ја вашата омилена продавница листа,се повеќе се изненади и попуст. 05-Додадете стоката во вашата шопинг кошничка,добие најдобрата цена во прв пат и да се купи во време.
За Пад на Превозот и Прилагодени 01 - Ние обезбедуваме капка превозот serivce,исто така може да испрати слики да ви за препродава. 02 - Можете да ни испратите сликите или логото сакате,ние можат да направат дизајни за вас и да не го испрати до другите клиенти. 03-За превозот,обично ние брод надвор со epacket бесплатен превозот за НАС,RU,велика БРИТАНИЈА,СР,Ca,Au. 04 - се разбира,ние исто така може да брод надвор со epacket на другите земји,обично тоа треба да додадете некои пари,ве молиме контактирајте со нас. 05 - За промет на големо,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви даде најдобра цена.
За Плаќање и Испорака 01 - во Моментов,што може да се плати со Boleto,Виза,Мастеркард,QIWI,Western Union,Маестро дебитна картичка,Web Money,Зачувам и Банкарски Трансфер. 02 - ве Молиме да заврши на плаќање во рок од 5 дена откако ќе го поставите цел. 03 - Ние ќе брод надвор стоката во рок од 5 работни дена откако ќе го завршите плаќање.(празници може да биде продолжен) 04 - стоката ќе се дојде до вас во 10-50 работни дена зависи од превозот начини,дестинација и други фактори. 05 - Ако стоката се уште на патот и купувањето заштитна време ќе биде завршена,ве молиме контактирајте со нас да се прошири за вас.
Гаранција и Гаранција 01 - 100% Вистински фотографии,разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини.ве молиме во вид преовладува. 02 - Ако не сте задоволни со стока кога ќе примите тоа,ве молиме контактирајте со нас и reture тоа во рок од 7 дена за замена или пари назад. 03 - Ако ја врати стоката,треба да се обрне враќање товар и ни даде патеката број. 04 - Ако примите недостатоци или погрешно стоки,ве молиме да ги фотографиите за стоки и контактирајте со нас.Ние ќе испрати нови една за вас. 05 - Ако има некои други проблеми,ве молиме контактирајте со нас прво пред да се отвори спорови.Ние ќе се реши во разумен начин.
Повратни информации Доколку имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.

Спецификацијата

Чевли Големина:
7, 8, 9, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Влечки
Outsole Материјал:
ЕВА
Број На Модел На:
AB
Бренд Име:
instantarts
Пета Висина:
Станот (≤1cm)
Сезоната:
Лето
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Шиење
Обвивка Материјал:
Синтетички
Insole Материјал:
ЕВА
Чевли Тип:
Флип Апостолки
Применливи место:
надвор
Горниот Материјал:
Синтетички
Шаблон Тип:
Графити
Објектот:
Мажите лето флип апостолки
Тип:
Мажите гума флип-апостолки
Големина:
Please according to our size chart
Функција:
удобна,лесна тежина,Не се лизга,погоден за носене
Име:
графити печати дизајни флип апостолки
боја:
Како се покаже слика
Pls note1:
Може да се прилагоди било слики на чевли
Pls note2:
Добредојдовте пад на превозот и wholesales
feature1:
не се лизга машки влечки
feature2:
лето flipflops hombre

Со стоката дадена додека купуваат