• Новак
  • -10 %
ВРЕТЕНО ASSY ЗА 50 MTD МЛАДЕНЧЕ КАДЕТСКАТА ROVER MOWERS 918-04126 618-04125 04126

ВРЕТЕНО ASSY ЗА 50 MTD МЛАДЕНЧЕ КАДЕТСКАТА ROVER MOWERS 918-04126 618-04125 04126

DEN 1944.00
DEN 2160.00

Достапност
Достапно за нарачка


Одговара Модел :
за Младенче Кадетската : i1050, LT, SLT и RZT со 50" палубата со користење на специјален дизајн за 6 pt. ѕвезда центар дупка
за MTD : i1050, LT, SLT и RZT со 50" палубата со користење на специјален дизајн за 6 pt. ѕвезда центар дупка
Спецификации :
OD на Макарата : 5 3/8 "
за 54" МЛАДЕНЧЕ КАДЕТСКАТА МОДЕЛИ
за 50" CUT ТРОЈА BILT МОДЕЛИ
ВКЛУЧУВАЈЌИ МОДЕЛИ :
i1050 17 AF98 KP330 И 17 AF9 BK330 , 13 AK11 BK630 , RZT 17 A12 ACP709 ,
13 AP604 P371 , 17 AF2 ACP370 , SLT1554 13 AK11 BK330 , SLTX1054 13 AQ92 AK330 ,
i1050 17 AF9 BKH630 ,13 AP60 TP766 , 17 AF2 ACP309 , 17 AA5 AAG766 ,
i1050 17 AF9 BKP330 , 17 AF9 BK330 ,17 A12 ACP709, RZT50 17 AI2 ACP395 ,
RZT50 17 AF2 ACP330 , RZT50 17 AF2 ACP330 , SLT1554 13 AK11 CK630 ,
SLT1554 13 AK11 BK330 , DLT2350 13 AR92 KP396 , MF50-25 SD 14 AQ94 CP395 ,
MF50-22 ZT 17 AI2 ACP395 , RZT-50 17 AF2 ACP370 , ZT50 17 AF2 ACP308 ,
13 AP604 P371 , RZT-50 17 AD2 ACP333 , 13 AP60 TP766 , RZT-50 17 AF2 ACP308 ,
17 AF2 ACP309 , 17 BF2 ACP066
Го Замени Дел Број :
618-04125, 618-04126,618-04126 A,918-04125, 918-04125 A, 918-04125 B, 918-04126,918-04126 A,918-04126 B
Вклучувајќи :
1x Вретено
Состојба : 100% Сосема Нов
Додатоци : ќе добиете точно како што е прикажано на сликата погоре
Answer : ___________________________ NOTE :
* Ве молиме потврдете го вашиот стар дел број натпревари со еден од дел броеви погоре
* Професионална инсталација е препорачливо (Без Настава се Вклучени)
* За било какви потреби ве молиме контактирајте со нас .

Спецификацијата

Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Објектот Висина:
14inch
Објектот Дијаметар:
14inch
Објектот Должина:
18inch
Година:
исто како ОЕМ
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Тежина:
4kg
Објектот Ширина:
14inch
Име На Модел:
L42DRK
Материјал Тип:
високи перформанси автомобил замена
Специјални Функции:
618-04125, 618-04126,618-04126A,918-04125
Зафатнина:
Никој
Бренд Име:
maxpeedingrods
Тип На Објект:
Трева Mandrel Вретено
Објектот:
Трева Mandrel Вретено
Тип:
Вретено
Дел Број:
618-04125, 618-04126,618-04126A,918-04125
Заменете Број:
918-04125A, 918-04125B, 918-04126,918-04126A,918-04126B

Со стоката дадена додека купуваат