• Новак
  • -38 %
3 пакет во ПРЕДВОДЕНА Dimmable 3W led 5W 7W 9W 12W Кул Бело Топло Бела Природни Lihgt 110V 220V dimmer Вдлабнати LED Спот светлината led

3 пакет во ПРЕДВОДЕНА Dimmable 3W led 5W 7W 9W 12W Кул Бело Топло Бела Природни Lihgt 110V 220V dimmer Вдлабнати

DEN 711.00
DEN 1147.20

Достапност
Достапно за нарачка


3 пакет во ПРЕДВОДЕНА Dimmable светла LED вградна светилка светилки 3 W 5 W 7 W 9 W 12 W Кул Бело Топло Бела Природни Lihgt 110 V 220 V dimmer Вдлабнати LED Спот светлината led
Спецификации :
Температура на бојата :
Топло бела : 3000 K-3300 K
Бела : 3500 K-5500 K
Кул бело : 6000 K-6600 K
Пакет : 3 Дел светилка во еден пакет
Опис :
Точка Име : LED Таванот Светлина /LED спот Светлина
Моќност : 3 W /5 W /7 W /9 W /12 W
Димензии : Дијаметар : 3 W 95mm /5 W 110mm /7 W 120mm /9 W14mm /12 W 180mm
Намалување Дупка Кол : 3 W 65mm /5 W 80mm /7 W 85mm /9 W 105mm /12 W 150mm
Voltague : 90 V -260 V
Шел : White & Алуминиум
LED : Epistar Висока Моќност
LM : 300 LM /500 LM/700 LM /900 LM/1200 LM
Спецификации :
Температура на бојата :
Топло бела : 3000 K-3300 K
Бела : 3500 K-5500 K
Кул бело : 6000 K-6600 K
Пакет : 3 Дел светилка во еден пакет
Опис :
Точка Име : LED Таванот Светлина /LED спот Светлина
Моќност : 3 W /5 W /7 W /9 W /12 W
Димензии : Дијаметар : 3 W 95mm /5 W 110mm /7 W 120mm /9 W14mm /12 W 180mm
Намалување Дупка Кол : 3 W 65mm /5 W 80mm /7 W 85mm /9 W 105mm /12 W 150mm
Voltague : 90 V -260 V
Шел : White & Алуминиум
LED : Epistar Висока Моќност
LM : 300 LM /500 LM/700 LM /900 LM/1200 LM

Спецификацијата

Емитуваат Боја:
Природна светлина, Топло бела, Кул бело
Wattage:
3W Dimmable, 5W Dimmable, 3W NO Dimmable, 7W Dimmable, 9W Dimmable, 5W NO Dimmable, 12W Dimmable, 7W NO Dimmable, 12W NO Dimmable, 9W NO Dimmable
Бренд Име:
beeled
сертификација:
CE
Гаранција:
2 yaes
Материјал:
Алуминиум
Е dimmable:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Примена:
Кревет Во Соба
Напон:
90-260V
Моќ Толеранција:
3%

Со стоката дадена додека купуваат