• Новак
  • -16 %
GINTAMA Kagura за Жените Краток Директно Cosplay Перика Висок Квалитет на Топлина Отпорни на Синтетички Влакна Перика со Две Бухти Црвена

GINTAMA Kagura за Жените Краток Директно Cosplay Перика Висок Квалитет на Топлина Отпорни на Синтетички Влакна

DEN 827.00
DEN 984.00

Достапност
Достапно за нарачка


Опис На Производот
1. Материјал : 100% Висока Температура Влакна
2.Боја : Како на сликата
3.Тежина : Околу 0.35 kg
4.Должина : Околу 30cm (±3cm)
5.Производи : 1 перика+1 перика капа
Внимание :
Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се промени малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање.

Спецификацијата

Извор:
Џин Tama
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Додатоци
Број На Модел На:
CW093
Знаци:
kagura
Материјал:
Висока Температура Влакна
Компоненти:
костимот се игра перика
Нето тежина:
400g
боја:
Црвена
Должина:
30 cm(11.81)

Со стоката дадена додека купуваат