• Новак
  • -35 %
CC Голема Tiaras И Коронки Hairbands Принцезата Ангажирање Свадба Коса Додатоци За Невестата Накит Луксузни Кристал Цвет XY093

CC Голема Tiaras И Коронки Hairbands Принцезата Ангажирање Свадба Коса Додатоци За Невестата Накит Луксузни

DEN 1034.00
DEN 1591.68

Достапност
Достапно за нарачка


CC Голема Tiaras И Коронки Hairbands Принцезата Ангажирање Свадба Коса Додатоци За Невестата Накит Луксузни Кристал Цвет XY093
Информација за производот :
1.Свадба коса додатоци за булчински
2.Голем круг круна кристал принцезата
3.Повод : свадба,забава,ангажираност
4.Главниот камен : кубни циркони
Q1 : Зошто не можам да ги пратите мојата цел ???
A : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не може да се следи и не мора следење на информации во други земји, вообичаено тоа ќе
земете 26-60 дена да пристигнат. Ако вашиот заштита на време е речиси нагоре и се уште не добиете парцела ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири на времето или ја за вас.
Q2 : Дали вашиот накит ќе се претвори црно или исчезнат по носењето за долго време ??
A : Сите накит ќе исчезнат ако не се одржуваат добро, обидете се да се избегне вода и пот, да ги задржи на сува и добро да ги зачувате, а потоа тие ќе се задржи подолго.
1. Ние сме бесплатен превозот за сите на нашите предмети на светот во рок од 72 часа од Кина Пост се Регистрирате Воздух Mail/Aliexpress Standrad Превозот/Кина Пост Обичен Мал Пакет
Плус или DHL/UPS/EMS, превозот метод depands на вкупниот износ на својата цел :
Кина Пост се Регистрирате Воздух Mail (цел на повеќе од $5) 35-60 работни дена
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус(цел помалку од $5) 45-90 работни дена
Aliexpress Standrad Превозот(цел повеќе од $15) 25-60 работни дена
DHL/UPS/Федекс Бесплатен Превозот(Наредби повеќе од $200) 3-15 работни дена
Answer : ___________________________ Note : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,ова превозот метод не може да се следи и во други земји, вообичаено тоа ќе се 40-60 дена да пристигне ве молиме почекајте за тоа.
2. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други давачки.Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како "подарок", или"примерок" со ниска вредност. Ако сакате да declar
како вистинската вредност или други ве молам оставете порака.
1. Ако производите не се исти како и опис или скршен во транзит,ние ќе го препрати или враќање на пари за вас.
2. За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект, но треба да се плати за враќање
превозот цена.
3. Можете да не контактирате преку Trademanger или не оставајќи ни порака на aliexpress или e-mail на нас,ние ќе одговориме во рок од 24 часа, а во рок од 36 часа за Викендот.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
tiaras и коронки
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Бренд Име:
CC&BYX
Материјал:
Кубен Циркони
Тип:
Tiaras
tiaras и коронки:
свадба коса додатоци
свадба декорација:
свадба коса додатоци
Hairbands:
Коса Додатоци
принцезата headdress:
голема круна
Рачно изработени:
Коса, Накит
Ангажирање Додатоци:
косата орнаменти
Обликот:
цвет форма
Стил:
Луксуз
materical:
Кубен Циркони
дизајн:
Сјај Кристал

Со стоката дадена додека купуваат