• Новак
  • -30 %
16PCS Глеѓ Мрежа Був Шарм Монистра 4Colors двострани Приврзоци L1557 18.8x19.3мм Накит DIY T1557

16PCS Глеѓ Мрежа Був Шарм Монистра 4Colors двострани Приврзоци L1557 18.8x19.3мм Накит DIY T1557

DEN 134.00
DEN 191.52

Достапност
Достапно за нарачка


Емајлот Мрежа Був Шарм Монистра 4 Colors двострани Приврзоци L1557 18.8x19.3мм Накит DIY T1557
Материјал : цинк легура(без олово)
18.8x19.Дебелина 3мм 2.7 mm дупка 1.2 mm
Прстени големина : 6mm(кол 6mm дебелина 1mm)
1inch= 25.4 mm 1mm=0.0393 инчен
Вообичаениот пакет : Метод на Плаќање прифаќаме само Alipay,Зачувам ,Кредитна картичка,Western Union. Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката. Превозот Услови Стандард на Услуги е YANWEN Пост Експедитивни Услуги е Кина пост EMS,UPS-от,FEDEX,DHL. Ние брод понеделник до сабота со исклучок на празници. Ве молиме да ни испратите е-маил пред вашата исплата ако сакате да го промените вашиот превозот адреса. Стандард на Услуги трае околу 18-25 работни дена. Експедитивни Услуги трае околу 10-15 работни дена. Превозот време за време на Сезона (Божиќ,Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување. Се враќа Рок Во случај да сте го добиле дефект на објектот,потрошувачот има до 7 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова. Во случај да сте го добиле погрешен објект,Предмети мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба & исто така, мора да биде во оригинална кутија и пакување. Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот. Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред да конкурираат. Додека секој чекор е донесена за да се осигура дека ние брод надвор точен објект,ќе има случаи кога ќе примите предмети кои се различни од опис. Во таков случај,ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата. Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис. За нас започна Монистра&Накит Снабдување бизнис во 2012 година,кога имаше само 2 членови во нашиот тим и само снабдување на нашите накит изработка на производи за неколку клиенти! Сега ние треба да стане професионална снабдувач,и да се обезбеди монистра накит да клиенти од целиот свет,Ние сме во љубов на монистра, накит ,ние се надеваме да се обезбеди на нашите производи на повеќе и повеќе купувачи,ви Благодариме за да ни даде можност да послужи за вас,ние ќе се потрудиме за вас!

Спецификацијата

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
LZsilver
Стил:
Класичен
Шарм Тип:
Животни
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
T1557

Со стоката дадена додека купуваат