• Новак
  • -0 %
EURS 2 ПАРЧИЊА S2 Мотоцикл фарови H4 H7 led светилки H11 HB3 9006 КОЧАН Автомобил светилка 12V Автомобилски светла автомобил headlamp H1 6500K 12V

EURS 2 ПАРЧИЊА S2 Мотоцикл фарови H4 H7 led светилки H11 HB3 9006 КОЧАН Автомобил светилка 12V Автомобилски

DEN 1411.00
DEN 1411.20

Достапност
Достапно за нарачка


EURS 2 ПАРЧИЊА S2 Мотоцикл фарови H4 H7 led светилки H11 HB3 9006 КОЧАН Автомобил светилка 12 V Автомобилски светла автомобил headlamp H1 6500 K 12 V
Ако на интернет без модел бр. избор ,pls контактирајте со нас или избор еден модел бр. цел и оставете ни треба модели масажи .ви благодариме .
Приклучок Тип :
1.H4,H13,9004 9007 9008 е Hi-Lo Зрак,модели цена е иста,кога се направи за да може да избор на модел бр. цена и оставете ни треба модел бр.
2.H1,H3,H7,H8,H9 H10,H11,H16,9005,9006,9012 е Еден Зрак,модели цена е иста,кога се направи за да може да избор на модел бр. цена и оставете ни треба модел бр. Спецификации led светлата H1 H3 H7 H8 H9 H10 H11 H16 HB HB3 HB4 HB5 H4 9004 9007 H13 H27 880 881 9005 9006 5202 D1 D2 Д3 D4 PSX26 W/P13 W 9045 9145 Моќ 36w Боја температура 6500 K Лумен 6000lm Влезен напон 9-32 V ПРЕДВОДЕНА За КОЧАН ЧИПОВИ led светлата Пакување 1set/кутија 20sets/цтн Ефикасност над 90% Гаранција 1 година животниот Век над 30000hrs температурата на работа
-40-+80°C Опис На Производот

Спецификацијата

Тип Socket:
H1, H3, H4, H7, H11
боја:
Сребро.
Извор На Светлина:
LED
Бренд Име:
EURS
Lumens:
3000Lm
Напон:
12V
Температура На Боја:
6500K
Температура На Боја:
6500K
Извор На Светлина:
КОЧАН
Напон:
9-32V
боја:
Сребро.
Тип:
H1 H3 H4 H7 H8 H11 H13 9005 9006 9007 led фарови
моќност:
36w
Лумен:
6000LM
Живот:
30000H
Работа Температура:
-40-+80degree
Стилови:
led фарови

Со стоката дадена додека купуваат