• Новак
96mm, 96mm+0.5 Еден сет Моторот Клипот на Т - 3L 4 Cylindre ОЕМ 13101-54100 HILUX II Подигнување/ГРАД АЦЕ Автобус

96mm, 96mm+0.5 Еден сет Моторот Клипот на Т - 3L 4 Cylindre ОЕМ 13101-54100 HILUX II Подигнување/ГРАД АЦЕ Автобус

DEN 2433.60

Достапност
Достапно за нарачка


96mm, 96mm+0.5 Еден сет Моторот Клипот за ТОЈОТА 3 L 4 Cylindre OE HILUX II Подигнување/ГРАД АЦЕ Автобус

Спецификацијата

боја:
СПБ, 0.5
Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Висина:
28cm
Бренд Име:
ONESIMUS
Објектот Тежина:
3.3kg
Материјал Тип:
Алуминиум
Име На Модел:
13101-54100
Година:
1984--
Објектот Должина:
30cm
Тип На Објект:
Пистонс, Прстени, Прачки & Делови
Објектот Ширина:
30cm
Зафатнина:
2779CC
Прстен Големина:
2.0*2.0*4.0
Компресија висина:
42.35 mm
Топ Должина:
75mm
Должина:
80.10mm
топ дијаметар:
29mm

Со стоката дадена додека купуваат