• Новак
  • -5 %
Мини Shutoff Вентил w/Check - 5/16 Barb, Homebrew CO2 Регулаторот дел, Бруер Вентил

Мини Shutoff Вентил w/Check - 5/16 Barb, Homebrew CO2 Регулаторот дел, Бруер Вентил

DEN 114.00
DEN 120.00

Достапност
Достапно за нарачка


Опис на производот : На shutoff вентил е вграден во проверете вентил за да се prent течни од враќаат минатото shutoff вентил. Има 1/4"MPT крајот, кој завртки во regultor тело или wye адаптер. 5/16" бодликава фитинзи за цевки.

Спецификацијата

Тип:
Бар Додатоци
Количина:
1
Материјал:
Метал
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
сертификација:
CIQ
Број На Модел На:
SV002
Бар Додатоци Тип:
shutoff вентил
Метал Тип:
Дувачкиот

Со стоката дадена додека купуваат