• Новак
  • -28 %
TCMT Стакло се Претвори Сигнал Bezels Трим Кружниот Објектив за Харли Електра Глајд Роуд Кинг Туринг Дуна Софтејл Спортските FLHX FLTRI FLHRS

TCMT Стакло се Претвори Сигнал Bezels Трим Кружниот Објектив за Харли Електра Глајд Роуд Кинг Туринг Дуна Софтејл

DEN 758.00
DEN 1053.60

Достапност
Достапно за нарачка


TCMT Стакло се Претвори Сигнал Bezels Трим Кружниот Објектив за Харли Електра Глајд Роуд Кинг Туринг Дуна Софтејл Спортските FLHX FLTRI FLHRS
Ве молиме Осигурајте се дека Вашиот Мотор е во нашите компатибилност.
Опис :
Conditon : Резервни 100% Нови
Леќа боја : Пушеле, Јасно, Портокалова, Црвена(четири боја на располагање)
Материјал : Леќа (ЈП) / Прстен (ABS)
Стакло Стил Прстен Боја : Хром
Големина : Како Се Покаже Слика
Fitment :
За 2000&up Харли Дејвидсон Дуна (освен 09~FXDB/FXDWG тип)
За 2000&up Харли Дејвидсон Софтејл (освен FXCW/C, FXS тип)
За 2000&up Харли Дејвидсон ТУРИНГ (одговара FLHX, FLTRI, FLHRS )
За 2002&up Харли Дејвидсон Спортските (освен XL1200 N, XL883 N, 11 XL1200 X)
Освен VRSC™ семејство само се вклопуваат V-Род® модели опремени со Хром, Пак Сигнал Колекции (P/N 69374-05 или 69065-05)
НЕ се вклопуваат VRSCA,VRSCB (P/N 69315-02 0906-6315)
Пакет се вклучени :
2 Парчиња Леќи
Јасна :
Чад :
Портокалова :
Црвено :
Answer : ___________________________ NOTE : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
За Превозот Ние може да ја прогласи за помала вредност (на околу 5-30 USD) на вашиот Сопствен, па како да се спаси можно данок на вашата страна. Обично, Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по плаќање дозвола. Ние снабдување со бесплатен превозот услуги, со користење на Кина Пост Воздух Mail (CPAM). Секоја парцела е испратено со препорачана Postsince тоа е побезбеден. Методи за плаќање Ние прифаќаме Alipay тука. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку безбедна . Гаранција доаѓа со една година гаранција . Ве молиме контактирајте со нас за поправка или враќање, ако било defectives . Се враќа Во случај на објектот е дефектен, ве молиме да не информирате во рок од 30 дена од приемот, ќе организираме reship или наплата. Купувачите треба да се плати за враќање на трошоци и ние ќе ви ги плати трошоците за време фактурирани Повратни информации Ако ние не сме задоволни со производот или услугата ,ве молиме контактирајте со нас и не ни даваат негативни или netural повратни информации,Ние мора да ви даде задоволително решение. Ние секогаш одговарајте на пораки во рок од 2 работни дена (off-должност во викенд). Ако не се добие одговор од нас, тогаш ве молиме проверете го вашиот ѓубре или спам поштенско сандаче.

Спецификацијата

Бренд Име:
TCMT
Тип На Објект:
Пак сигнал светлина
Модел Бр.:
XF2906228-К, XF2906228-Т, XF2906228-О, XF2906228-Р
леќи во боја:
имаме 4 боја
Стакло Стил Прстен Боја:
Хром
Материјал:
Леќа (ЈП) / Прстен (ABS)

Со стоката дадена додека купуваат