• Новак
  • -21 %
Европскиот и Американскиот начин за жените девојче лолита harajuku стил 75см долга кадрава брановидна cosplay перика Браун Пурпурна Тебе

Европскиот и Американскиот начин за жените девојче лолита harajuku стил 75см долга кадрава брановидна cosplay

DEN 824.00
DEN 1043.52

Достапност
Достапно за нарачка


Опис На Производот
1. Материјал : 100% Висока Температура Влакна
2.Боја : Како на сликата
3.Тежина : Околу 0.33 kg
4.Должина : Околу 75см (±3cm)
5.Производи : 1 перика+1 перика капа
Внимание :
Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се промени малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање.

Спецификацијата

Посебни Употреба:
Носии
Број На Модел На:
CW317
Извор Тип:
Аниме
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Додатоци
Знаци:
Универзална
Материјал:
Висока Температура Влакна
Компоненти:
костимот се игра перика
Нето тежина:
300g
боја:
Браун Пурпурна Тебе
Должина:
75cm(29.53)

Со стоката дадена додека купуваат