• Новак
  • -5 %
Топла Продажба,Headlamp Светлата За Kawasaki Ninja ZX-6R ZX6R 2009 2010 2011 2012 или ZX10R ZX-10R 2008 2009 2010 Глава Светлина Светилка

Топла Продажба,Headlamp Светлата За Kawasaki Ninja ZX-6R ZX6R 2009 2010 2011 2012 или ZX10R ZX-10R 2008 2009

DEN 8618.00
DEN 9072.00

Достапност
Достапно за нарачка


Мотоцикл Светлата Headlamp За Kawasaki Ninja ZX-6 R ZX6 R 2009 2010 2011 2012 или ZX10 R ZX-10 R 2008 2009 2010
Материјал : Квалитетна ABS Пластика Боја : Како на Сликата прикажани Состојба : Brand New Количина : 1 Поставите Тема : Светилки не се вклучени Висока класа квалитетот и многу издржливи. Без корекција треба ,Лесно да го инсталирате се врати на првобитната позиција. Без инсталирате инструкции. - За нас - Ние сме една од Кина водечките B2 C е-Трговија извоз сајтови,Ние Сме Локација Во Гуангжу во Кина - Најголемиот Мотор Додаток на Пазарот Во Кина. 90% од мотоцикл делови продажба се дојде од овој пазар! Ние не сме повторно продавачот, сите наши Производи колекции доаѓаат од фабриката директно! Сите наши prodcuts индивидуално се проверуваат пред пратката од страна на самите себе, со нашите квалитет за контрола на е ненадмината. Ако ви треба голема количина, ве молиме контактирајте со нас. Трговија на големо е добредојден. Голема Количина, Најдобра Цена. Ние главните продажбата на различни голема зафатнина на спортски автомобил, Мотоцикл Маска, шофершајбната, LED светла, издувни гасови, надворешни оптички делови, electroplating, декоративни, модифицирани влакна делови, инструмент школка, и разновидност на мотоцикл додатоци. Професионален систем за отворен калап за обработка на мотоцикл ABS пластика школка, опашка маска, шофершајбната, надвор светлина. Ние сме најголемите во Азија мотоцикл обтекател фабрики,Многу меѓународни мото делови дилери да соработуваат со нас. Всушност, EBAY и многу други онлајн продавница е маска се дојде од нашата фабрика. "Доверба и Пријателство" е нашиот принцип, па имаме воспоставено многу добри деловни односи со клиенти од повеќе странски земји. Ние искрено се надеваме да истражуваат повеќе соработка можности со клиентите и дома и во странство врз основа на взаемна корист и заеднички развој. БЕЛЕШКИ : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност,Сите пазарот е таков; Ако треба "Комерцијална Invoice.xls" да се Расчисти Царината,ве Молиме контактирајте со нас,Ние ќе го испратам до тебе, Ако одбие да го плаќаат сите давачки, Предизвика стоката се врати или други, мора да се компензира за сите загуби Повратни информации : ве Молиме да ни даде можност да го реши секој проблем, да ни Кажете пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот, ќе ви помогне да го решите проблемот. Во спротивно, ќе влезат во нашиот несакана купувачот црната листа

Спецификацијата

Тип На Објект:
Светлата Собрание
Бренд Име:
ROKALAM
Wattage:
No
Материјал Тип:
ABS

Со стоката дадена додека купуваат