• Новак
Кралски Син Сомот Голема 9 Круни Кралот На Империал Средновековниот Tiaras Круг Кристално Јасно Церемонија Партија Костими За Мажи На Коса И Накит

Кралски Син Сомот Голема 9 Круни Кралот На Империал Средновековниот Tiaras Круг Кристално Јасно Церемонија

DEN 3213.60

Достапност
Достапно за нарачка


Син Сомот Голема 9" Круни Кралот На Империал Средновековниот Tiaras Полн Круг Кристално Јасна
Церемонија Партија Костими За Мажи На Коса И Накит
Опис :
Вие сте во потрага на мажите кралска сина velve круна. Пенливи Јасно Вистински Австриската rhinestones се поставена во една убава сребро-обложено амбиент. Сите rhinestones искра многу и се prong поставени од страна на раце!
Со unadjustable целосна бенд. Оваа круна е полн со искра! Тоа е совршен за свадба, церемонија, партија костими или било какви посебни прилики. Ви благодариме за гледање!
Детали За Производот :
Дијаметар : 8" (20cm)
Вкупна Висина : 9" (23cm)
Полн Круг Круг
Боја : Сина, Сребрена
Материјал : Кралско Сино Кадифе, Австриската Кристал/Кристал, Позлатен Сребрен Лим
Вилка секого внимание, Многу Уникатен Дизајн
Состојба : Нова
Пакет : OOP Торба
Пратката ќе испрати повеќето наредби во рок од 24 часа откако вашата уплата е завршена, и да се обезбеди следење на број за секоја цел, Но ние препорачуваме не-САД купувачи изберете Сингапур(или Хонгконг) Пост Воздух Mail , кој чини повеќе, но време на испорака побрзо од Кина Пост. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. Ако не го добиете вашиот предмети по истекот на 30 дена , ве молиме контактирајте со нас и ние ќе дознаам задоволително решение. Ве молиме не ни остави негативни повратни информации, пред каква било комуникација помеѓу нас. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Време на испорака : Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации со 5-ЅВЕЗДА ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние w лошо прават нашите најдобри за решавање на било какви проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Се враќа Политика Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 14 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.

Спецификацијата

Метална боја:
сребро позлатен
Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
00032-SBL
Материјал:
Кристал
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
НАПРАВИ&ВИСОК
Тип:
Tiaras
превозот:
Бесплатен превозот
квалитет:
Врвен квалитет
Место на Потекло:
Guangdong, Кина(копно)
Пад на превозот:
Yes
Инвентар:
во парк
сопствени направени:
Добредојде
Повод:
Церемонија Партија Носии
цена:
Трговија на големо
is_customized:
Yes

Со стоката дадена додека купуваат