• Новак
  • -30 %
Метал Бебе Вагон Сечење Умира Stencils за DIY Scrapbooking/фото албум Декоративни Втиснување DIY Хартија Картички

Метал Бебе Вагон Сечење Умира Stencils за DIY Scrapbooking/фото албум Декоративни Втиснување DIY Хартија Картички

DEN 292.00
DEN 417.12

Достапност
Достапно за нарачка


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$3.88
$14.09
$12.89
$7.39
$8.39
$12.88
$8.49
$10.59
wy-приклучок-крај
Големина : 8.7*10.3 cm
Материјал : метал
Пакување : 1pcs/многу
Фантастичен дизајн за вашите покани/ картички/ коверти

Спецификацијата

Број На Модел На:
CUT160
Материјал:
Метал
Употреба:
карта во донесувањето одлуки
Големина:
8.3*7.2 cm
Пакување:
1pcs/set, 1set/многу

Со стоката дадена додека купуваат