• Новак
  • -5 %
НОВИ 1-1/8 Плоштад Масти Handlebars Подлога PROTAPER МОТОКРОС МАСТИ БАР MX АТВ Dirt Bike HANDLEBAR ПОДЛОГА Бесплатен Превозот

НОВИ 1-1/8 Плоштад Масти Handlebars Подлога PROTAPER МОТОКРОС МАСТИ БАР MX АТВ Dirt Bike HANDLEBAR ПОДЛОГА

DEN 360.00
DEN 378.24

Достапност
Достапно за нарачка


Handlebar Влошки
Одговара За 1-1/8" ( 28 мм) Handlebar

Спецификацијата

Бренд Име:
MAIZHI
Објектот Должина:
19cm
Објектот Ширина:
7.5cm
Објектот Висина:
5.5cm
Објектот Тежина:
0.1kg
Тип На Објект:
Костец
Стоковните Тип:
knopper другите
боја:
жолта, црвена, сина, црна

Со стоката дадена додека купуваат