• Новак
  • -5 %
Бесплатен Превозот 1 Сет Хром Топ Капи Topper Покритие За Харли Twin Cam Роуд Кинг FLH 1996 - 2006 година

Бесплатен Превозот 1 Сет Хром Топ Капи Topper Покритие За Харли Twin Cam Роуд Кинг FLH 1996 - 2006 година

DEN 1069.00
DEN 1125.60

Достапност
Достапно за нарачка

Спецификации
Состојба : 100% Сосема Нов, Резервни Дел Боја : Сребро Материјал : ABS Пластика Fitment
Харли Дејвидсон Twin Cam Роуд Кинг FLH 1996 - 2006 година Количината на Еден Сет Топ Капи

Спецификацијата

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Бренд Име:
MAIZHI
Motobike Направи:
Харли-Дејвидсон
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Со стоката дадена додека купуваат