• Новак
  • -14 %
Универзален Мотор Течност Резервоарот Спојки Резервоар за Нафта За Хонда CBR600 CBR 600 F2 F3 F4 F4i CBR1000RR/СП

Универзален Мотор Течност Резервоарот Спојки Резервоар за Нафта За Хонда CBR600 CBR 600 F2 F3 F4 F4i CBR1000RR/СП

DEN 370.00
DEN 430.56

Достапност
Достапно за нарачка


Тема : Состојба : 100% сосема нов Кол : едно парче Материјал : CNC Алуминиум Боја : како на сликата прикажани Супериорен квалитет и лесно да се инсталира.
Fitment : За ЈАМАХА KAWASAKI KTM ХОНДА SUZUKI DUCATI BENELLI MOTO GUZZI BUELL MV АУ Течност за резервоар за нафта резервоарот Пакетот Вклучува : Едно парче на мотоцикл Течност за резервоар за нафта резервоарот Забелешка :
Ние сме обезбедување на големо, ако ви треба големо ве молиме контактирајте со нас за да добиете најновите цена.
Ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор пред наддавање .

Спецификацијата

Бренд Име:
Р QIANKONG
Име На Модел:
ОК-009/005
Објектот Должина:
2inch
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Висина:
1inch
Објектот Тежина:
0.07kg
Материјал Тип:
Алуминиум легура
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
е прилагодена:
Yes
Бои:
црвено/сино/зелено/црна/портокал/златниот/сребрена/титаниум
Функција:
течност за резервоарот, резервоарот
Fitment:
За Хонда CBR600 CBR 600 F2 F3 F4 F4i CBR1000RR/СП

Со стоката дадена додека купуваат