• Новак
  • -20 %
за хром 10мм 8мм универзален мотор странични ретровизори мотоцикл rearview огледало мото За Хонда C90 CL90 CT90 ST90 CM185 CM200T C

за хром 10мм 8мм универзален мотор странични ретровизори мотоцикл rearview огледало мото За Хонда C90 CL90

DEN 591.00
DEN 738.72

Достапност
Достапно за нарачка


Функција :
Состојба : 100% сосема нов
Количина : еден пар
Објектот Боја : Хром
Супериорен квалитет и лесно да се инсталира.
Прилагодливи огледало агол, повеќе флексибилни за да се користи. Своите стилски дизајн е совршен за декорација на вашиот мотор.
Fitment : За Универзален мотор на Јамаха TMAX 500 530 За Kawasaki Јамаха Suzuki Хонда Ducati Харли-Дејвидсон Триумф Победа Aprilia BMW Bajaj Benelli..
мотоцикл Универзална додатоци
за Suzuki : GSF650 Разбојник 2007 GSF 650 07 gsxr600
за Yamaha : we250 R yzf-R6 2013 x-max 2015 yzr-р yzf-r1 2014yz 19100y вит ybr25 tmax bl
..
Пакетот Вклучува : Еден пар на Ретровизорите ( и левата и десната страна)
Answer : ___________________________ Note :
Имаме diffrent боја за избор,ако сакате други бои, ве молиме да дадете некоја порака кога ќе се направи ред.
Ние сме обезбедување на големо, ако ви треба големо ве молиме контактирајте со нас за да добиете најновите цена.
Ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор пред наддавање .

Спецификацијата

боја:
Хром
Тип На Објект:
Странични Ретровизори & Додатоци
Бренд Име:
ZRIHE
Објектот Тежина:
430g
Објектот Ширина:
0cm
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Должина:
0cm
Објектот Висина:
0cm
Име На Модел:
РА-РМ-033
Објектот Боја:
Црна
огледало стакло:
Сина
Бои:
Како се покаже слика
Функција:
мотоцикл ретровизорот
Fitment:
за универзален мотор

Со стоката дадена додека купуваат