• Новак
  • -5 %
Мотоцикл Универзална CNC Алуминиум Завртка Дупка 28mm 11/8 инчен HandleBar Risers Масти се Справи со Бар Планината Стегач За Kawasaki Хонда KTM

Мотоцикл Универзална CNC Алуминиум Завртка Дупка 28mm 11/8 инчен HandleBar Risers Масти се Справи со Бар Планината

DEN 1596.00
DEN 1680.00

Достапност
Достапно за нарачка


Мотоцикл Универзална CNC Алуминиум Завртка Дупка 28mm 11/8" инчен Handle Bar Risers Масти се Справи со Бар Планината Стегач За Kawasaki Хонда KTM
Масти се Справи со Бар Држачи за Мотор додадете брендот и сјајот и алатка за вашиот велосипед. Го прилагодите вашиот велосипед да се издвоите од толпата!
Овие делови ја замените вашата оригиналните ОЕМ се Справи со Бар Стеги, и ви овозможува да го користите Масти се Справи со Барови (28mm)
Висок Квалитет, Лесна инсталација
Направени од врвен квалитет T6061 појачани алуминиум со тешко елоксирани финиш
Количина : 1 Пар
Fitment : Универзална
Подолу се детални фотографии :

Спецификацијата

боја:
титаниум, злато, портокал, сребрена, црвена, сина, црна
Бренд Име:
S. E. F. P
Motobike Направи:
Универзална

Со стоката дадена додека купуваат