• Новак
  • -10 %
Мотоцикл CNC Алуминиум Twister Гас Цевка За HUSQVARNA FC250 FC300 FC350 FC400 FC450 2014 2015 FE250 FE300 FE450 FE501

Мотоцикл CNC Алуминиум Twister Гас Цевка За HUSQVARNA FC250 FC300 FC350 FC400 FC450 2014 2015 FE250 FE300 FE450

DEN 864.00
DEN 959.52

Достапност
Достапно за нарачка


Пригушување цевки се дизајнирани за да ги собере сите 7/8" handlebars. Ултра се Изедначи со Прецизни Гас за Пресврт. Машински авиони одделение 6061-T6 алуминиум Директни ОЕМ Замена Надградба. Не ножовка е Потребно, Отстранлив крајот капа која им овозможува на handguard инсталација. Со Имајќи во внатрешноста. Отстранлив камери се компатибилни со гас системи. Посилни и Повеќе Сигурен од пластична цевка.
Погодни за :
FC250-450 14-15
FE250-501 14-16

Спецификацијата

Бренд Име:
JFGRACING
Објектот Дијаметар:
10cm
Име На Модел:
6261517
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Должина:
10cm
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Висина:
4cm
Објектот Тежина:
0.15kg
Тип На Објект:
Костец

Со стоката дадена додека купуваат