• Новак
CNC Алуминиум Пред Затегнувачки Покрие Синџир Guard Покритие За BMW S1000R 2013-2017 S1000RR 2011-2017 S1000XR 2014-2017 HP4 2012-2015

CNC Алуминиум Пред Затегнувачки Покрие Синџир Guard Покритие За BMW S1000R 2013-2017 S1000RR 2011-2017 S1000XR

DEN 1066.56

Достапност
Достапно за нарачка


Висок Квалитет на CNC Мотоцикл Синџир Затегнувачки Покрие им Даде на Вашиот Велосипед Голема и Уникатен Изглед.
100% Сосема Нов Резервни Објект,Никогаш не се Користат или се Инсталирани.
Детали За Производот :
Состојба : 100% Сосема Нов
Материјал : Алуминиум Легура 6061-T6
Во Боја : Црна, Црвена, Златна, Титаниум
Поставеност на Возило : Предната
Пакет Се Вклучени :
1 x Затегнувачки Синџир Guard (Завртки вклучени)
Fitment :
За BMW S1000 R 2013-2017
За BMW S1000 RR 2011-2017
За BMW HP4 2012-2015
За BMW S1000 XR 2014-2017
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Без Инсталација Вклучени,ве молиме контактирајте со нас ако у имаат било каков проблем преку е-маил,ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне u реши проблемот.
Ве Молиме Да Се Осигурате Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред Наддавање.
Известување
1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Бојата може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.
3. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

Спецификацијата

боја:
Црна, Златна, Црвена, Титаниум, Сина
Бренд Име:
H2CNC
Motobike Направи:
BMW
Име На Модел:
s1000
Објектот Должина:
10inch
Објектот Ширина:
10inch
Објектот Висина:
10inch
Објектот Тежина:
0.3kg
Материјал Тип:
алуминиум легура 6061-T6
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси

Со стоката дадена додека купуваат