• Новак
  • -15 %
14 Бои Мотоцикл CNC Количка за Лост Мотокрос Кочница Спојки Држела Случај за Јамаха XJR1300 XJR 1300 1995-2003

14 Бои Мотоцикл CNC Количка за Лост Мотокрос Кочница Спојки Држела Случај за Јамаха XJR1300 XJR 1300 1995-2003

DEN 1450.00
DEN 1705.44

Достапност
Достапно за нарачка

Машински CNC"Количка"главно работи на скршени за заштита при велосипед случува да се сруши,тоа може да се свитка до автоматски да ја намали најмалку на оштетување на вашиот велосипед.
"Проширување" работи на функцијата на личен избор на поставувања,може да се прилагоди на должината според вашата желба,подолго или пократко.
Сосема нов и многу лесно за инсталација.Одличен изглед,ова држела очигледно давање вашиот велосипед многу кул промени!
Спецификација :
Состојба : 100% Сосема Нов
Материјал : Висок квалитет на алуминиум CNC
Бои : 14 Бои како сликата покажана
Пакет : 1 пар кочница спојки рачката
Продолжи : Околу 3cm
Свитлива : 90 степени
Целосно 6 позиции со прилагодливи
Совршено се вклопуваат и да нема измена е потребно,без инсталирате инструкции се вклучени.
Одговара за следните модели :
За Јамаха XJR 1300 1995-2003

Спецификацијата

Бренд Име:
homtru
Motobike Направи:
Јамаха
Име На Модел:
Мотоцикл Количка За Кочница Спојки Држела
Објектот Должина:
19cm
Објектот Ширина:
8cm
Објектот Висина:
1.5cm
Објектот Тежина:
0.37kg
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси

Со стоката дадена додека купуваат