• Новак
(1pair) Предна Вилушка Нафта Печат За Хонда CRF 70cc 100F XR 80R 100R Скутер CG125cc AX100 Мотоцикл АТВ Гума Запечатување Дел

(1pair) Предна Вилушка Нафта Печат За Хонда CRF 70cc 100F XR 80R 100R Скутер CG125cc AX100 Мотоцикл АТВ Гума

DEN 343.20

Достапност
Достапно за нарачка


Добредојдовте на Шангај DT Авто Резервни Делови Co.,Ltd.
Производи : нафта печат
Превозот Пакување : 1set
Спецификација : ID-27mm, OD-39mm, THK-10.5 mm
Испорака Тежина : 300g
Примена : CRF 70cc 100 F XR 80 R 100 R CG125cc AX100 Мотоцикл, и повеќето Кинески Скутери, Веспа, Kawasaki Мотоцикли, АТВ, Оди karts.
Повеќе објекти купување е добредојден, ќе добиете повеќе попуст и заштедите на превозот надомест. ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Паѓа Заштита
Објектот Тежина:
0.3kg
Објектот Должина:
3cm
Бренд Име:
MJMOTOR
Објектот Ширина:
3cm
Објектот Висина:
1cm
Име На Модел:
27X37x10.5
Материјал Тип:
Гума

Со стоката дадена додека купуваат