• Новак
(1pair) Висок Квалитет SR250 Предната Вилушка Нафта Печат За Хонда GS125 GN150 Suzuki QJ Мотоцикл АТВ Кинески Гума Мопед Запечатување Дел

(1pair) Висок Квалитет SR250 Предната Вилушка Нафта Печат За Хонда GS125 GN150 Suzuki QJ Мотоцикл АТВ Кинески

DEN 345.12

Достапност
Достапно за нарачка


Добредојдовте на Шангај DT Авто Резервни Делови Co.,Ltd.
Производи : Нафта печат
Превозот Пакување : 1set
Спецификација : ID-32-милиметри, OD-44mm, THK-10.5 mm
Испорака Тежина : 100g
Примена : 125cc, Suzuki за сексуално и репродуктивно 205cc GN 150cc Мотоцикл, и повеќето Кинески Скутери, Мотоцикли, АТВ, Оди karts.
Повеќе објекти купување е добредојден, ќе добиете повеќе попуст и заштедите на превозот надомест. ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Паѓа Заштита
Бренд Име:
MJMOTOR
Објектот Ширина:
10cm
Име На Модел:
dt
Објектот Висина:
5cm
Објектот Должина:
10cm
Објектот Тежина:
0.1kg
Материјал Тип:
Гума

Со стоката дадена додека купуваат