• Новак
  • -5 %
Бесплатен Превозот Ново 1 Пар Нови ХРОМ КОЧНИЦА СПОЈКИ ДРЖЕЛА За 1996-2003 Suzuki GSXR GSX-R 600 1000 750 97 98 99 2001

Бесплатен Превозот Ново 1 Пар Нови ХРОМ КОЧНИЦА СПОЈКИ ДРЖЕЛА За 1996-2003 Suzuki GSXR GSX-R 600 1000 750 97

DEN 930.00
DEN 978.72

Достапност
Достапно за нарачка


Состојба : 100% Сосема Нов
Материјал : Висок Квалитет Палка Алуминиум
Количина : 1 пар (Лево и Десно )
Боја : Хром
Овој пар на спојката држела се компатибилна со следниве модели :
Suzuki GSXR 600 1997-2003
Suzuki GSXR 750 1996-2003
Suzuki GSXR 1000 2001-2004
ако сакате трговија на големо,ве молиме да пишувате пораки за мене!
имаме чудовиште, fox, ракавици,маици, јакни, панталони,коленото чувари, заштитник јакни ,ракавици,чанти,капи,капаци,паричници,scarfs,маски,чорапи,копче синџир,кочница диск rotors,автомобил eyelash,carburetor, калем,CDI, handguards,Led диоди,се повлече стартер,фендер,ветробранското стакло,седиште,turnal светлина,назад огледала,бар крај, итн. моторни делови. за Хонда,Suzuki,Јамаха,Kawasaki,Харли.
добредојдовте на разговор на линија, ние ќе ви даде најдобра цена!

Спецификацијата

Тип На Објект:
Костец
Бренд Име:
MAIZHI
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Со стоката дадена додека купуваат