• Новак
  • -17 %
Црвено Злато Мото додатоци CNC Рамка Дупка Покрие Пред се Вози Вратило Покрие Guard заштитник За KYMCO AK550 АК 550 2017

Црвено Злато Мото додатоци CNC Рамка Дупка Покрие Пред се Вози Вратило Покрие Guard заштитник За KYMCO AK550

DEN 1593.00
DEN 1919.52

Достапност
Достапно за нарачка


започнете
крајот Рамка Дупка Покрие Пред се Вози Вратило Покрие Guard Специфични : имаме 5 бои за избор - Боја : Црвено - Материјал : CNC Алуминиум 6061 Елоксирани - Fitment : За KYMCO AK550 2017 Вклучувајќи : - 1 сет Пред се Вози Вратило Маска

Спецификацијата

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Тежина:
0.4kg
Објектот Ширина:
0cm
Бренд Име:
ПЦР
Објектот Должина:
8.3cm
Објектот Висина:
0cm
Име На Модел:
КЕНТАКИ-AK550-1
Motobike Направи:
Јамаха
боја:
Црвена,Сина,Назад,Сребро,Титаниум
Fitment:
За KYMCO AK550 АК 550 2017
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Вклучувајќи:
1 сет Пред се Вози Вратило Маска

Со стоката дадена додека купуваат