• Новак
MTKRACING Бесплатна испорака за ХОНДА CB1000R 2008-2015 CNC Модифицирани Мотоцикл Задните тркала топката капка / шок апсорбер

MTKRACING Бесплатна испорака за ХОНДА CB1000R 2008-2015 CNC Модифицирани Мотоцикл Задните тркала топката капка

DEN 1184.64

Достапност
Достапно за нарачка

Име на производ : Анти-drop / шок апсорбер на Производот Материјал : CNC + најлон Производ во боја : сина, титаниум, црвена, зелена, златна, портокалова, сребрена, црна Применливи модели : CB1000 R 2008-2015 забелешка : ве Молиме потврдете пред да нарачате овој уред ги исполнува упатствата за вашиот мотор модел На производи се продаваат во парови, користејќи само едно тркало (предните или задните тркала) Пред : Задни тркала : 24 .68 долари
Предните и задните : 49.36 долари

Спецификацијата

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Бренд Име:
MTKRACING
Име На Модел:
CB1000R
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0.2kg
Motobike Направи:
Хонда
Материјал Тип:
CNC
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch

Со стоката дадена додека купуваат