• Новак
2018 Портокал Со RC390 ЛОГОТО Мотоцикл главниот дел на задната суспензија Spools лизгачот стојат завртки За KTM 390 Војводата RC390 2013 2014 2015 2017

2018 Портокал Со RC390 ЛОГОТО Мотоцикл главниот дел на задната суспензија Spools лизгачот стојат завртки За

DEN 408.00

Достапност
Достапно за нарачка

Опис : Дали сте во потрага да се заштити вашиот главниот дел на задната суспензија од неизбежна совет-над или што треба да се одржи на вашиот велосипед на штандот, овие ЦПУ машински spools/лизгачи/bobbins се вашиот одговор. Сите возачи навистина знаат тоа не е ако совет-over, туку кога ќе совет-over. Со овие забравена ќе се земе утеха во сознанието дека имате заштита во место за да се спречат несакани dings и гребнатини од случајно патеката врвот над или слајд-на брзина. 1 сет (Лево и Десно).
Замав на Раката Гајтанот Лизгачи нудат заштита со функционалност, овозможувајќи им на укинување на задниот дел на велосипед со користење на paddock стојат опремени со соодветна гајтанот вилушка монтирање.
Употреба на Замав Рака Гајтанот Лизгачи е наменет за да се ограничи оштетувањето на мотоцикл во падне или несреќа. Тоа НЕ е гаранција на штета.
Fitment : За KTM 390 Војводата/RC390 2013 2014 2015 2016 2017 Забелешка : 10мм завртки се црни. 8мм завртки се сребро.

Спецификацијата

боја:
10ММ Црна RC390, 10ММ црвено RC390, 10ММ сива RC390, 10ММ портокал RC390, 10ММ сребро RC390, 10ММ сина RC390, 10ММ злато RC390, 8MM Црна RC390, 8MM црвено RC390, 8MM сива RC390, 8MM портокал RC390, 8MM сребро RC390, 8MM сина RC390, 8MM злато RC390
Бренд Име:
YOWLING
Motobike Направи:
KTM
Име На Модел:
СС-001
Објектот Должина:
45.8cm
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Висина:
0cm
Објектот Тежина:
0.76kg
Материјал Тип:
6061 T6 палка Алуминиум
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Е Прилагодена:
Yes
Употреба:
Мотоцикл главниот дел на задната суспензија Spools лизгачот стојат завртки замав на раката
Fitment:
За KTM 390 Војводата/RC390 2013 2014 2015 2016 2017
боја:
Црвено/Gold/Црна/Сребрена/Сино/Портокал/Зелен
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
намерата:
се спречат несакани dings и гребнатини од случајно патеката
ОДГОВАРА ЗА:
10мм главниот дел на задната суспензија Лизгачи Spools
Име На Модел:
мотоцикл главниот дел на задната суспензија Spools лизгачот

Со стоката дадена додека купуваат