• Новак
  • -10 %
Карбонски Влакна 22mm Handlebar се Справи со Бар Клип На Прачки Замена 2 парчиња компјутери Мотоцикл Улица Велосипед Бесплатен Превозот

Карбонски Влакна 22mm Handlebar се Справи со Бар Клип На Прачки Замена 2 парчиња компјутери Мотоцикл Улица

DEN 1176.00
DEN 1306.56

Достапност
Достапно за нарачка


СОСТОЈБА : НОВА
Боја : Како на сликата покажува
Карбонски Влакна Бар Е посилен, полесен од акции handlebars.
Замена За Акции Бар.
Без Стеги
Лесно да се инсталира,инструкции за инсталација не се вклучени.
Боја : Црна Како Слики
Материјал : Јаглерод Влакна.
Должина : 290mm .
Дијаметар : 22mm
ПОГОДНИ ЗА : Сите Мотор Со Клип-на Handlebars. Замена За Бар
Не го Купите, Ако Не ги Потврди Можете Да Ги Користите,Само Прашајте Нè За Подетални Цртање за Да Проверите Дали Тие Се Вклучите.
Вие Ќе Примите Објект Исто Како И Сликите.Можеби Некои Разлика На Боја Како Светлина За Време На Снимањето.
Увозни Давачки,Даноци И Давачки Кои Не Се Вклучени Во Точка Цена,Тоа Значи Шпедиција Ќе Наплаќаат Овие Надоместоци Од Вас, Ако Сакате Да Добиете Предмети.
Превозот Време Како Што Се Следниве : Можеби Ќе Има Некои Задоцнување, Како И Превозот На Компанијата Или Царината, Ќе Сакате Да Контактирате Со Нас Ако Задоцнување, Но Не За Да Го Отворите Disputs Како Тоа Не Е Наша Грешка Кога Ќе Го Одберете Да Ја Објавите Од Експрес, Понекогаш Ние Ќе Ја Објавите Курир Кој Сте Го Одбрале, Бидејќи Ќе Има Некои Проблем Со Царинење На Царинската, И Можеби И За Време На Испорака Не Е Најбрз. Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме. Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам. Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена . Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања).
Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации.
Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција.
Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат.

Спецификацијата

Бренд Име:
JFGRACING
Име На Модел:
Y1712051007
Објектот Должина:
29cm
Објектот Ширина:
4cm
Објектот Висина:
2cm
Објектот Тежина:
0.4kg
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Тип На Објект:
Паѓа Заштита

Со стоката дадена додека купуваат