• Новак
  • -37 %
Додатоци Мотоцикл Алуминиум Пренос Појас Макара Заштитна Маска За KYMCO AK550 АК 550 2017 црна титаниум злато црвена

Додатоци Мотоцикл Алуминиум Пренос Појас Макара Заштитна Маска За KYMCO AK550 АК 550 2017 црна титаниум злато

DEN 1572.00
DEN 2495.52

Достапност
Достапно за нарачка


започнете
крајот
Мотоцикл CNC Алуминиум Пред Течност Резервоарот Покрие Капа Материјал : CNC Алуминиум 6061 Елоксирани Состојба : 100% сосема нова Боја : Како на Сликата,Црна,Златна,Црвена,Титаниум Fitment : За KYMCO AK550 2017 КОЛИЧИНА : 1 Сет (како слика ) ве Молиме бидете сигурни дека тоа е одговара за вашиот мотор пред купување

Спецификацијата

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Ширина:
25cm
Материјал Тип:
Алуминиум
Бренд Име:
ПЦР
Објектот Висина:
1cm
Објектот Тежина:
0.2kg
Име На Модел:
КЕНТАКИ-AK550
Објектот Должина:
25cm
Motobike Направи:
Јамаха
Fitment:
За KYMCO AK550 АК 550 2017
боја:
Црвена,Црна,Златна,Сина
Име:
Пренос Појас Макара Покрие заштитник

Со стоката дадена додека купуваат