• Новак
мото додатоци обтекател завртка гром ветробранското стакло завртка ЗА јамаха мт 09 mt07 Kawasaki NINJA 650R/ER6F/ER6N z800 suzuki ktm

мото додатоци обтекател завртка гром ветробранското стакло завртка ЗА јамаха мт 09 mt07 Kawasaki NINJA 650R/ER6F/ER6N

DEN 864.00

Достапност
Достапно за нарачка

НАС 44 / пар НИ 45.99 / пар НИ 24.99 / пар НИ 16.79 / парче НАС 26.09 / парче НАС 11.98 / парче НАС 9.93 / парче НАС 19.88 / пар НИ 21.19 / пар НИ 31.09 / set
Карактеристики :
100% Сосема Нов
Материјал Тип : cnc алуминиум
Бои : зелена /црна/ сребрена / портокал / red / златниот / сино
Супериорен квалитет и лесно да се инсталира Одговара За Хонда
Улица велосипед : CB1000 R / CB1300 / CB600 F Hornat / CBF600 / CBR125 R / CBF125 / ..
Џип и хеликоптер : Сенка / Valkyrie / Магна / Rebel / ..
Dirt bike : XL1000 V / XL700 V / NT700 V / XL125 V / XR230 / APE50 / ..
Скутер : Сребро крило / Џез / Рефлекс / Forza / SH / PS / ..
Одговара За Kawasaki
Улица велосипед : Z1000 / Z750 / ER-6 F / ER-6 N / ..
Џип и хеликоптер : В.Н.Е серија / ..
Dirt bike : Versys / KLX серија / ..
ЗА Suzuki
Улица велосипед : Б-Крал, / GSF1250 / GSF600 / Gladius SFV650 / SV650 / SV1000 / GSR600 / ..
Џип и хеликоптер : Булевар / Натрапникот / Volusia / ..
Dirt bike : V-Strom / д-р серија / ..
Скутер : Skywave / Burgman серија / Gemma / ..
Одговара За Јамаха
Улица велосипед : XJR1300 / XJ6 / V-max / MT-01 / MT-03 / TDM900 / FZ1 / FZ6 / YBR / ..
Џип и хеликоптер : XVS950 / XV1900 / XVS1300 / V-Ѕвезда / Virago / Воин / Кралската Ѕвезда / ..
Dirt bike : XT660 / WR250 / WR125 / XT125 / ..
Скутер : Височество / X-Max / X-Град / ..
Одговара За Aprilia : Tuono / Mana / Dorsoduro / Тресат / Пегаз / SXV / Scarabeo / Sportcity / SR50 R / ..
за Benelli : ТНТ / TRE / BX / Кафе / Quatro / Сомот / ..
Одговара За BMW : K1300 / K1200 / F800 / F650 / G650 / HP2 / ..
за Derbi : DRD серија / GP1 трки серија / ..
Одговара За Ducati : Чудовиште серија / GT серија / Hypermotard / .. за Gilera : Nexus серија / Тркач Серија / ..
Одговара За KTM : Супер Војводата / SMT / SMR / СМ / Sdventure / ..

Спецификацијата

Бренд Име:
YOWLING
Motobike Направи:
Универзална
Име На Модел:
Обтекател Завртки и Бришачи Болт
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
363g
Материјал Тип:
Алуминиум
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Е Прилагодена:
Yes
Функција:
мотоцикл завртки
Бои:
б;ack,сина,портокалова,црвена,зелена,сребро.
Одговара:
за kawasali suzuki хонда, јамаха и др.
ues:
Обтекател Завртки и Бришачи Болт
Fitment:
за Универзален
quailty:
сет

Со стоката дадена додека купуваат