• Новак
Портокал Со ЛОГОТО на Мотоцикл главниот дел на задната суспензија Spools лизгачот стојат завртки За KTM Duke 125 200 390 690 Војводата 2012 2013 2014 2015 2017

Портокал Со ЛОГОТО на Мотоцикл главниот дел на задната суспензија Spools лизгачот стојат завртки За KTM Duke

DEN 411.36

Достапност
Достапно за нарачка

НИ 35.99 / парче НАС 14.11 / парче НАС 8.69 / парче НАС 7.99 / парче НАС 7.59 / парче НАС 12.99 / set НИ 16.49 / пар НИ 27.02 / парче НАС 21.34 / пар НИ 22.99 / парче Опис : Дали сте во потрага да се заштити вашиот главниот дел на задната суспензија од неизбежна совет-над или што треба да се одржи на вашиот велосипед на штандот, овие ЦПУ машински spools/лизгачи/bobbins се вашиот одговор. Сите возачи навистина знаат тоа не е ако совет-over, туку кога ќе совет-over. Со овие забравена ќе се земе утеха во сознанието дека имате заштита во место за да се спречат несакани dings и гребнатини од случајно патеката врвот над или слајд-на брзина. 1 сет (Лево и Десно).
Замав на Раката Гајтанот Лизгачи нудат заштита со функционалност, овозможувајќи им на укинување на задниот дел на велосипед со користење на paddock стојат опремени со соодветна гајтанот вилушка монтирање.
Употреба на Замав Рака Гајтанот Лизгачи е наменет за да се ограничи оштетувањето на мотоцикл во падне или несреќа. Тоа НЕ е гаранција на штета.
Fitment :
За KTM DUKE 390
За KTM DUKE 125
За К TM ВОЈВОДАТА 200
За К TM ВОЈВОДАТА 690
За К TM ВОЈВОДАТА 990
Answer : ___________________________ Note : 10мм завртки се црни. 8мм завртки се сребро.

Спецификацијата

боја:
10ММ Црна ВОЈВОДАТА, 10ММ црвено ВОЈВОДАТА, 10ММ сива ВОЈВОДАТА, 10ММ портокал ВОЈВОДАТА, 10ММ сребро ВОЈВОДАТА, 10ММ сина ВОЈВОДАТА, 10ММ злато ВОЈВОДАТА
Бренд Име:
YOWLING
Име На Модел:
СС-001
Објектот Должина:
45.8cm
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Висина:
0cm
Објектот Тежина:
0.76kg
Материјал Тип:
6061 T6 палка Алуминиум
Тип На Објект:
Стои
Е Прилагодена:
Yes
Употреба:
Мотоцикл главниот дел на задната суспензија Spools лизгачот стојат завртки замав на раката
Fitment:
За KTM DUKE 125 200 390 690 990 1290 Супер ВОЈВОДАТА Со ЛОГОТО на целата Година
боја:
Црвено/Gold/Црна/Сребрена/Сино/Портокал/Зелен
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
намерата:
се спречат несакани dings и гребнатини од случајно патеката
ОДГОВАРА ЗА:
10мм главниот дел на задната суспензија Лизгачи Spools
Име На Модел:
мотоцикл главниот дел на задната суспензија Spools лизгачот

Со стоката дадена додека купуваат