• Новак
  • -5 %
Алуминиумски Мотор Dirt Bike се Справи со Бар Планината Масти Бар Адаптер Handlebar Месеци Столб Менгеме 7/8 на 1 1/8 22mm да 28mm 5 боја

Алуминиумски Мотор Dirt Bike се Справи со Бар Планината Масти Бар Адаптер Handlebar Месеци Столб Менгеме 7/8

DEN 616.00
DEN 648.00

Достапност
Достапно за нарачка


Алуминиумски Мотор Dirt Bike се Справи со Бар Планината Масти Бар Адаптер Handlebar Месеци Столб Менгеме 7/8" на 1 1/8 22mm да 28mm бесплатен превозот
цени : 1 пар

Спецификацијата

боја:
Црна
Тип На Објект:
Костец
Име На Модел:
Масти Бар менгеме-05
Објектот Тежина:
0.38kg
Материјал Тип:
Алуминиум
Бренд Име:
qxmotorracing
Објектот Ширина:
2.8cm
Објектот Должина:
5.3cm
Објектот Дијаметар:
2.8cm

Со стоката дадена додека купуваат