• Новак
  • -10 %
22mm 7/8 Мотоцикл CNC Handlebar Рака Костец Лентата Завршува Капа Приклучоци Тегови Лизгачи За Хонда, Јамаха Универзална Нечистотија Велосипед Мотор

22mm 7/8 Мотоцикл CNC Handlebar Рака Костец Лентата Завршува Капа Приклучоци Тегови Лизгачи За Хонда, Јамаха

DEN 404.00
DEN 448.32

Достапност
Достапно за нарачка


Карактеристики : Тоа може да Помогне да се заштити род и да се справи & намалување на штета додека wresting. И тоа ќе го направи вашиот мотор повеќе очи фаќање и модата.
Спецификација :
Материјал : ЦПУ машински солидна палка алуминиум.
Боја : Црна, Црвена,Златна, Сребрена, Сина.
Состојба : 100% Сосема Нов.
Пакет се вклучени : 2 парчиња x Мотоцикл Бар Крај (лево и право)
Fitment : за Да Сите Бренд мотор доаѓа со 7/8" (22 mm) Дијаметар Справи со Бар.

Спецификацијата

Бренд Име:
Yetaha
Име На Модел:
Мотоцикл Бар Крај (лево и право)
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Материјал Тип:
CNC машински солидна палка алуминиум.
Објектот Дијаметар:
0inch
Тип На Објект:
Костец
боја:
Црна, Црвена,Златна, Сребрена, Сина

Со стоката дадена додека купуваат