• Новак
  • -10 %
Мотоцикл Табличка Заградата Лиценца Плоча Држач Рамка Број Плоча За хонда CBR 1000 RR 1000RR CBR1000RR Cbr 600 yzf р3

Мотоцикл Табличка Заградата Лиценца Плоча Држач Рамка Број Плоча За хонда CBR 1000 RR 1000RR CBR1000RR Cbr

DEN 1080.00
DEN 1199.52

Достапност
Достапно за нарачка


Специфични :
Табличка Протезата со светло за плоча
Материјал : Alumium
Боја : Црна/ Gold/ портокал/сребрена/Зелено/Сино
Се вклопи во поголемиот дел од sport bike

Спецификацијата

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Материјал Тип:
alumium
Објектот Тежина:
1kg
Motobike Направи:
Kawasaki,Ducati,Харли-Дејвидсон,Јамаха,Победа,Suzuki,Aprilia,Хонда,BMW,Триумф
Објектот Ширина:
7.8inch
Објектот Висина:
1inch
Објектот Должина:
6.7inch
Бренд Име:
ZRIHE
Име На Модел:
RH2-PH-004-SL19
боја:
Црна/Gold/портокал/сребрена/Зелено/Сино
Тип На Објект:
мотоцикл Табличка Заградата Носителот
Fitment2:
Повеќето од sport bike

Со стоката дадена додека купуваат