• Новак
  • -10 %
Мотоцикл Прилагодливи Клип На Ons се Справи со Бар Handlebars Вилушка Цевка За CBR1000RR RTV1000R RC51 CBR954RR CBR919RR

Мотоцикл Прилагодливи Клип На Ons се Справи со Бар Handlebars Вилушка Цевка За CBR1000RR RTV1000R RC51 CBR954RR

DEN 2030.00
DEN 2256.00

Достапност
Достапно за нарачка


Едноставен за инсталација, Без Инсталација Настава.
Отстранлив handlebar.
Економски замена handlebar со неверојатна сила.
Clip-Ons имаат вилушка месеци кои се изработени од палка на алуминиум, со сите непотребни тежина избричи далеку.
Добро Манипулирање и стабилност со Голема брзина.
Ергономски дизајн минимизира замор и неудобност, преку создавање на оптимални јава позиција.
Во случај на несреќа,едноставно го замени handlebar цевка наместо на целата клип-на.
Висок Квалитет
Боја : Сребрена
Погодни За :
CBR1000 RR 2004-2010
RVT1000 R RC51 2000-2006
CBR954 RR 2002-2003
CBR929 RR 2000-2001
Не го Купите, Ако Не ги Потврди Можете Да Ги Користите, Само Прашајте Нè За Подетални Цртање за Да Проверите Дали Тие Се Вклучите.
Вие Ќе Примите Објект Исто Како И Сликите. Можеби Некои Разлика На Боја Како Светлина За Време На Снимањето.
Увозни Давачки, Даноци И Давачки Кои Не Се Вклучени Во Точка Цена, Тоа Значи Шпедиција Ќе Наплаќаат Овие Надоместоци Од Вас, Ако Сакате Да Добиете Предмети
Превозот Време Како Што Се Следниве :
Можеби Ќе Има Некои Задоцнување, Како И Превозот На Компанијата Или Царината, Ќе Сакате Да Контактирате Со Нас Ако Задоцнување, Но Не За Да Го Отворите Disputs Како Тоа Не Е Наша Грешка
Кога Ќе Одберете Да Ја Објавите Од Експрес, Понекогаш Ние Ќе Ја Објавите Курир Кој Сте Го Одбрале, Бидејќи Ќе Има Некои Проблем Со Царинење На Царинската, И Можеби И За Време На Испорака Не Е Најбрз.
Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме.
Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам.
Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена .
Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања).
Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации.
Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција.
Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат.

Спецификацијата

Motobike Направи:
Хонда
Бренд Име:
JFGRACING

Со стоката дадена додека купуваат