• Новак
  • -15 %
Сите CNC Мотоцикл Количка за Лост Мотокрос Кочница Спојки Држела Случај за Јамаха XJR1300 XJR 1300 Racer 2004-

Сите CNC Мотоцикл Количка за Лост Мотокрос Кочница Спојки Држела Случај за Јамаха XJR1300 XJR 1300 Racer 2004-

DEN 1309.00
DEN 1540.32

Достапност
Достапно за нарачка


Машински CNC"Количка"главно работи на скршени за заштита при велосипед случува да се сруши,тоа може да се свитка до автоматски да ја намали најмалку на оштетување на вашиот велосипед.
"Проширување" работи на функцијата на личен избор на поставувања,може да се прилагоди на должината според вашата желба,подолго или пократко.
Сосема нов и многу лесно за инсталација.Одличен изглед,ова држела очигледно давање вашиот велосипед многу кул промени!
Спецификација :
Состојба : 100% Сосема Нов
Материјал : Висок квалитет на алуминиум CNC
Бои : 14 Бои како сликата покажана
Пакет : 1 пар кочница спојки рачката
Продолжи : Околу 3cm
Свитлива : 90 степени
Целосно 6 позиции со прилагодливи
Совршено се вклопуваат и да нема измена е потребно,без инсталирате инструкции се вклучени.
Одговара за следните модели :
За Јамаха XJR 1300/ Racer 2004-2016

Спецификацијата

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Ширина:
8cm
Објектот Висина:
1.5cm
Објектот Тежина:
0.37kg
Бренд Име:
homtru
Име На Модел:
Мотоцикл Количка За Кочница Спојки Држела
Објектот Должина:
19cm
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Motobike Направи:
Јамаха

Со стоката дадена додека купуваат