• Новак
  • -5 %
Мотоцикл Шофершајбната Мотор Шофершајбната Воздухот се Пропустливи за Хонда Goldwing 1800 GL1800 2001-2014 Чад

Мотоцикл Шофершајбната Мотор Шофершајбната Воздухот се Пропустливи за Хонда Goldwing 1800 GL1800 2001-2014

DEN 1682.00
DEN 1770.24

Достапност
Достапно за нарачка


Мотоцикл Шофершајбната Мотор Шофершајбната Воздухот се Пропустливи за Хонда Goldwing 1800 GL1800 2001-2014 Чад
Опис : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Високо Квалитетни Пластични Боја : Како на сликата прикажани Лесно да се инсталира. Без инсталација или настава. Fitment Одговара за Хонда Goldwing 1800 GL1800 2001-2014 Пакет се Вклучени :
1 BUC Шофершајбната се Пропустливи

Спецификацијата

Тип На Објект:
Windscreens/Правец На Deflectors
Материјал Тип:
Високо Квалитетни пластични
Објектот Ширина:
7cm
Име На Модел:
За Хонда Goldwing 1800 GL1800 2001-2014
Објектот Тежина:
0.4kg
Бренд Име:
Cherk
Објектот Висина:
4cm
Motobike Направи:
Хонда
Објектот Должина:
25cm

Со стоката дадена додека купуваат