• Новак
  • -20 %
Висок Квалитет Живописни Црна Насликани Нога Обтекател Пониски Vented За Харли Туринг HD Роуд Кинг Електра Глајд FLHR

Висок Квалитет Живописни Црна Насликани Нога Обтекател Пониски Vented За Харли Туринг HD Роуд Кинг Електра

DEN 4949.00
DEN 6186.24

Достапност
Достапно за нарачка


Високо Квалитетна ABS Пластика Насликани Нога Обтекател Пониски Vented За Харли Туринг Роуд Кинг Електра Глајд FLHR Fitment : се Вклопува 1983-2012 За Харли туринг модели FLT, FLHT, FLHTCU, FLHRC, Роуд Кинг, Стрит Глајд, Електра Глајд, Ултра-Класичен, Роуд Глајд (освен 98-09 FLTR) со акции несреќа бар. Исто така се вклопува 1998-2009 FLTR со сечењето на 2-1/2" горната капа и маска за да се расчисти горниот обтекател заграда). Ќе не собере со Мустаќи Мотор Гарда. Тема : Состојба : Нова; Никогаш не се инсталирани Материјал : ABS пластика Боја : Црна Монтажа на хардвер НЕ се вклучени. Пакет се Вклучени : Лева и Десна Страна се Насликани Нога Маска Поставите како што е прикажано. Собранието ќе се бара (собрание хардвер е вклучен). Говорникот pod или ништо не се во слики НЕ се ВКЛУЧЕНИ.
Франција, Шпанија, Холандија Бесплатен превозот во рамките на 2 KG
Треба да ме контактирате
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци ќе биде пред наддавање/купи. Добредојдовте на Среќа Бога, ние сме искусни Ali Express продавачот со нашите сопствени локални склад. Ние секогаш ќе се обидуваме се потрудиме да го најдат задоволително решение, ако кој било проблем се случува!

Спецификацијата

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Материјал Тип:
ABS Пластика
Објектот Ширина:
29cm
Објектот Тежина:
4.5kg
Име На Модел:
За Харли Туринг
Бренд Име:
Cherk
Објектот Висина:
21cm
Објектот Должина:
50cm
Motobike Направи:
Харли-Дејвидсон

Со стоката дадена додека купуваат