• Новак
1Set 7in1 Отвори Светлата Алатка Ладно Лепак Алатка Нож за Отстранување на Ладно се Топи Лепак Пломби од Автомобил Headlamp

1Set 7in1 Отвори Светлата Алатка Ладно Лепак Алатка Нож за Отстранување на Ладно се Топи Лепак Пломби од Автомобил

DEN 2232.00

Достапност
Достапно за нарачка


1 Set 7in1 Отвори Светлата Алатка Ладно Лепак Алатка
Нож за Отстранување на Ладно се Топи Лепак Пломби од Автомобил Headlamp
Напомена :
кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Сликата покажува :
Чекор :
1. Топлина на светлата да се деформира на работ, но не оштети светилка школка.
2. Користете "4" нож за чистење на кул лепак на работ.
3. Стави "1" ножеви во ingroove и шетаат за да се заврши првиот resect.
4. Се користи "2" нож за да се шетаат да resect внатрешни работи лепак.
5. Користете "3" нож за да се шетаат да resect подлабоко.
Пакет Се Вклучени :
1 Set (7 парчиња алатки)

Спецификацијата

Бренд Име:
ZJMZYM
DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes
Тип:
Други
Примена:
Други
Материјал:
Други
Автомобил модел:
Ладно лепак нож за Отстранување на Ладно се Топи Лепак Пломби
Тежина:
0.9kg
Примена:
Надворешни Светла
Материјал:
Други
Тип:
Ладно лепак нож
Број На Производ:
FC224

Со стоката дадена додека купуваат