• Новак
Antimagnetic Нерѓосувачки Челик Про Spanner Клуч Телескоп На Камерата Леќи На Камерата Поправка Отворање Отвори Клуч Алатка За Рачни Алатки, Бесплатен Превозот

Antimagnetic Нерѓосувачки Челик Про Spanner Клуч Телескоп На Камерата Леќи На Камерата Поправка Отворање Отвори

DEN 1050.72

Достапност
Достапно за нарачка


Antimagnetic Нерѓосувачки Челик Про Spanner Клуч Телескоп На Камерата Леќи На Камерата Поправка Отворање Отвори Клуч Алатка За Рачни Алатки, Бесплатен Превозот
6 завртка заклучување Дизајн. Три вида на совети : рамна, полу станот, посочи. Прилагодлив на Вилицата отворање од 10мм до 100mm, ги задоволува потребата на повеќето леќа големина. Се користи за отворање на контрола прстен на било оптички леќи, како што се телескоп на камерата леќи на камерата, тоа исто така може да се користи во канџите прстен на камерата тело некаде на друго место. Продолжен главата дизајн е на располагање за некои две леќи графика камера(Зависи од аватар големини на вашиот TLR камери).

Спецификацијата

Тип:
клуч сет
is_customized:
Yes
Бренд Име:
DWZ
Карактеристики:
Antimagnetic,Мини
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Со стоката дадена додека купуваат