• Новак
  • -14 %
5pcs Машина Хсс Завртка Тема Метрички Plug Допрете Завртка Чешми 3мм 4mm 5mm 6mm 8мм М3-М8 Поставени Комплет Завртка Тема Допрете Вежба M3 M4 M5 M6 М8

5pcs Машина Хсс Завртка Тема Метрички Plug Допрете Завртка Чешми 3мм 4mm 5mm 6mm 8мм М3-М8 Поставени Комплет

DEN 73.00
DEN 84.96

Достапност
Достапно за нарачка


5pcs Машина Хсс Завртка Тема Метрички Plug Допрете Завртка Чешми 3мм 4mm 5mm 6mm 8мм М3-М8 Поставени Комплет Завртка Тема Допрете Вежба M3 M4 M5 M6 М8
Спецификација : - Состојба : Brand new - Size : 3мм 4mm 5mm 6mm 8мм - Име на Производ : Машина Завртка Plug Допрете - Навој Дијаметар : 3мм (M3) / 4mm (М4) / 5мм (М5) / 6mm (M6) / 8мм (М8) - Материјал : ХСС - Боја : Сребро на Ѕвонење
Пакетот Вклучува : 5 x Машина Завртка Тема Метрички Приклучок
'

Спецификацијата

Бренд Име:
Moiitee
Тип:
Допрете & Умре Сет
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
Допрете & Умре
Број на Парчиња:
5
is_customized:
Yes
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тема Ветер:
Право
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.07kg (0.15lb.)
Пакет Големина:
10cm x 15cm x 10cm (3.94in x 5.91in x 3.94in)

Со стоката дадена додека купуваат