• Новак
  • -18 %
Т-се Справи со Притисокот Torx&Хексадецимален Ален Копче Шрафцигер Возачот Алатка T10/T15/T20/T25/T30/T40 T18 Капка брод

Т-се Справи со Притисокот Torx&Хексадецимален Ален Копче Шрафцигер Возачот Алатка T10/T15/T20/T25/T30/T40 T18

DEN 60.00
DEN 72.96

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : Хром-молибден Легиран Челик
Боја : Како што е прикажано на сл Карактеристики : Спецификација : T40, T30, T25, T20, T15, T10 T40 (90*210mm) T30 (92*210mm) T25 (90*165mm) T20 (90*165mm) T15 (67*117mm) T10 (68*120mm)
Направени од огледало полиран топлина третираат хром vanadium челик, овој клуч сет е издржлив и тешко носи Рачки се удобно во рака Идеален за механика, инженери и гаражи, итн Количина : 1 PC
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!! ве молиме овозможи 1-2 CM се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x T-Рачка Torx Шрафцигер Ален Копчиња Алатка

Спецификацијата

боја:
T10, T15, T20, T25, T30, T40
Бренд Име:
OOTDTY
Завртка Тип На Глава:
Torx
Тип:
Шрафцигер Сет
Карактеристики:
Мултифункционален

Со стоката дадена додека купуваат