• Новак
  • -5 %
Увезени од Тајван Нов Дизајн R5 Рамен Дупка ID Бизнис Criedit ПВЦ Хартија Картичка Агол Позаоблена Удар Perforating Машина Клешти

Увезени од Тајван Нов Дизајн R5 Рамен Дупка ID Бизнис Criedit ПВЦ Хартија Картичка Агол Позаоблена Удар Perforating

DEN 1231.00
DEN 1295.52

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Број На Модел На:
R5
Примена:
Мулти Функционални
Тип:
Долг Нос
is_customized:
Yes
Plier Стил:
Европски
DIY Материјали:
Металугрија
Се Справи Со Стил:
Свиткана
Карактеристики:
Мултифункционален
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Со стоката дадена додека купуваат